Zásnubní prsten a ukrytý přírodní diamant

Zásnubní prsten není pro diamant vhodná schovka

Zásnubní prsten není jedinou možnosti kam vsadit diamant, diamant lze totiž velmi snadno také zasadit, a to téměř kamkoli, např. do země, nebo květináče s hlínou. V případě nouze lze zasadit i zásnubní prsten s diamantem do květináče s hlínou a v hlíně může velmi snadno se nacházet také nějaká okrasná květina, velice vhodný je na to klasický Fíkus.

Takto zasazený Fíkus by mohl při správném hnojení vyrůst až o 10metrů každým dnem, tím pádem by za deset let dosahoval obřích rozměrů a dal se přestavět na takové schody do nebe, pak by už jen k tomu musel někdo složit písničku.

Zásnubní prsteny nalezené v Amazonii v deštném pralesíku

Zásnubní prsteny, které byly nalezeny v Amazonském deštném pralesíku vědci jim odhadují stáří na cca. půl roku. Jejich hodnota je jen těžko vyčíslitelná, ale odhaduje se na 69 tisíc korun. Místní domorodci, opice a tygři si myslí, že jej sem přinesly mimozemšťané ze vzálené planety zvané jako Portugalsko. Ukazují na to indície, ve kterých se mimo jiné vědci zmiňují o tom, že Zásnubní prsteny měly vedle sebe pravá portugalská červená vína s obsahem 13% Alkoholu. Bylo nalezeno cca 69 láhví tohoto vína, a je nanejvýš jasné že zkonzumování takového množství alkoholu by vedlo k selhání Amerického auta. Selhálním v tomto případě myslím dopravní nehodu, nebo sražení s divokým losem někde u benzínové pumpy. Naštěstí na každé pumpě je dnes k dispozici kanystr, pomocí kterého lze nabrat pohonné hmoty a losa si za pomocí benzínu ugrilovat.

Zásnubní prsteny veverky nejedí

Ačkoli existují názory že se některé druhy veverek živí výhradně zásnubními prsteny s diamanty, bylo zjištěno, že jim až tak nejedou, a častěji se mezi veverkami vyskytují veverky kanibalové, zmámé jako Veverka Lektr. Přestože jsou důkazy o tom že některá veverka zásnubní prsten s diamantem skutečně pozřela, vyvrací to fakt, že neměla co jiného do úst, resp. měla jen jediný ořech, ale tím nakrmila malé veveričky.

Diamond industry company s.r.o.

Zásnubní prsten

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress