O projektu

Manuál ke stažení v pdf

Z počátku byl projekt primárně cílený pro dobrovolné dárce krve, kdy hlavní myšlenkou bylo shromáždit informace o krevních zásobách z krevních monitorů nemocnic celé České republiky na jedno místo, tyto stránky.

Při hledání nemocnic, které mají vyřešeno zobrazování informací o krevních zásobách, jsme zjistili, že je těchto nemocnic malá hrstka (konkrétně 5). Aby toto bylo realizovatelné, musel se stanovit další cíl a to nabídnout transfúzním stanicím řešení krevního monitoru pro stránky nemocnice a zároveň tak účast v tomto projektu, kdy na jednom serveru budou informace z krevních monitorů jednotlivých transfúzních stanic. Vše uživatelsky přístupné i pro neodbornou veřejnost.

Řešení jsme našli. Krevní monitor může mít nyní každá transfúzní stanice v České republice.

Přínos v poskytování informací o stavu krevních zásob není určen jen pro dobrovolné dárce krve, ale také pro nemocnice. Projekt urychlí proces při nedostatku krve a nemocnice/zdravotní sestry tak bude informovat o stavech krevních zásob transfúzních stanic v okolí i v celé ČR.

Nehledáme velké sponzory, celá myšlenka projektu je postavena jinak, tak aby projekt plnil svůj účel a fungoval. Za účelem sponzorství nás prosím nekontaktujte, sponzorské dary můžete věnovat některé z transfúzních stanic, či nemocnic. Rádi však uvítáme hodnocení, názory, i kritiku odborníku v oblasti dobrovolného dárcovství krve a jejich složek.

Jste-li nemocnice a chcete aktivovat krevní monitor pro stránky Vaší nemocnice, kontaktujte nás na nemocnice@krevni-monitor.cz .

Manuál ke stažení v pdf

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress